Kariéra

Hledáme Operátora centrálního dispečinku

Hledáme Operátora centrálního dispečinku, který zajistí operátorskou činnost monitoringu instalací.

Pracovní náplň:
• Operátorská činnost monitoringu instalací
Pravidelná kontrola stavu instalací a předávání požadavků na vyhodnocení událostí.
• Organizace prací obchodního týmu
Plánování schůzek a cílů na týdenní bázi. Kontrola plnění plánu a reporting.
• Organizace prací instalačního týmu
Plánování výjezdů a školení instalačních a business partnerů.
• Kontrola implementace instalací
Ověřování kvality dodaných materiálů dle stanovených požadavků a vytváření týdenních reportů.
• Vývojové návrhy
Vytváření návrhů na zlepšení aktuálních procesů, softwarových aplikací a produktů.

Požadujeme následující kvalifikaci:
• Znalosti základních MS office nástrojů (Word, Excel, Outlook)
• Zkušenosti minimálně 5 let v podobné pozici
• Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni z důvodu expanze na německý a rakouský trh je výhoda, nikoliv podmínka.

Očekáváme, že budete mít:
• Komunikativní dovednosti
• Zájem o technologie a vzdělávání se v technických detailech
• Organizační schopnosti a důslednost
• Trpělivost a schopnost předávat podstatné informace
• Skvělé organizační schopnosti
• Schopnost time managementu
• Schopnost řídit postupně se zvětšující tým

Odměna a benefity:
• Od 30 000 Kč do 40 000 Kč měsíčně. Služby budou fakturovány na základě odvedené práce.
• Roční bonusy na základě osobního výkonu a výkonu společnosti.
• Předpokládáme, že máte svůj telefon a notebook (pokud ne, informujte nás prosím, společně vyřešíme).
• Možnost částečný Home Office, avšak není podmínkou.

Nástup ihned!

Kontakt:
Prosím, posílejte svůj životopis a relevantní informace na Josef Bartoš, bartos@mgrd.cz.
Případně volejte na +420 608 312 036.

Těšíme se na více informacích o vás!