Kariéra

Hledáme Operátora centrálního dispečinku

Hledáme Operátora centrálního dispečinku systému MoistureGuard, který zajistí dohledovou činnost monitoringu instalací, základní analýzu dat, reportování problémů a komunikaci se zákazníky a ostatními členy týmu.

Náplň práce:
• Operátorská činnost monitoringu instalací
Pravidelná kontrola stavu instalací a základní vyhodnocení událostí, vytváření reportů a kontaktování zákazníků a servisního oddělení.
• Podpora obchodního týmu – vyřizování požadavků na změny a konfiguraci instalací
• Organizace prací servisního a instalačního týmu
• Kontrola kompletnosti údajů, evidence a dokumentace instalací
• Podávání návrhů na zlepšení a optimalizaci
Vytváření návrhů na zlepšení aktuálních procesů, softwarových aplikací a produktů.

Požadovaná kvalifikace:
• Základní znalost MS office nástrojů (Word, Excel, Outlook)
• Středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
• Dobré komunikační dovednosti
• Výhodou je znalost anglického nebo německého jazyka z důvodu expanze na německý a rakouský trh

Odměna a benefity:
Na základě vašich zkušeností, schopností a osobních ambicí vám rádi nabídneme:
• Od 35 000 Kč do 50 000 Kč měsíčně
• Roční bonusy na základě osobního výkonu a výkonu společnosti
• Spolupráce možná jako OSVČ

Nástup
• Ihned či dohodou

Kontakt:
V případě zájmu zašlete svůj životopis na pickova@mgrd.cz.
Případně volejte na +420 602 732 034